MÖBLER / Bord / Piedestal 11482239
nr 1148 2239
Piedestal
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 105 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:21:34
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)